شماره کارت حرف آخر ,

menuordersearch
harfehakharpub.com
پنج شنبه بیست و سوم بهمن ۹۹
(0)
(0)
شماره کارت حرف آخر

یکی از سؤالاتی که ممکن است برای شما ایجاد می‌شود این است که شماره کارت حرف آخر چند است؟
بسیاری از دانش‌آموزان و داوطلبان به دنبال شماره کارت موسسه آموزشی و کنکوری حرف آخر هستند، شماره کارت حرف آخر برای تهیه و خرید سفارش محصولات و پکیج‌‌‌‌های ارسالی و منابع اورجینال است.
این پکیج و بسته ها تمامی دروس را به صورت دقیق و اصولی آموزش می‌دهد. دانش‌آموز، درس‌هایی مانند ریاضی، ادبیات و شیمی و... را مطالعه می‌کند. همچنین حرف آخر بصورت منظم و مرتب برنامه‌‌‌‌‌های مشخصی را دریافت می‌کند.
این پکیج‌‌‌‌های قدرتمند، تمامی دروس را به صورت هدفمند به طور کامل و 0 تا 100 تدریس می‌کند و کمک می‌کند که برای آزمون سراسری و امتحانات آماده شویم. این بسته مطالعاتی از کاربردی‌ترین مجموعه‌‌‌‌های موجود در کشور است.
- سایر جستجو‌‌‌‌های مرتبط این سایت:
شماره حساب حرف آخر مهر
شماره موسسه حرف اخر
حرف آخر دزد
موسسه حرف آخر مهر
هدیه حرف آخر
شماره پشتیبانی حرف اخر
اعتبار موسسه حرف اخر
حقیقت موسسه حرف اخر

دانش آموزان عزیزی که قصد تهیه محصولات را دارند به این نکته بسیار توجه کنند که در فضای مجازی افراد سودجوی بسیاری در کمین هستند تا با ارائه شماره کارت‌‌‌‌‌های غیر معتبر به نام موسسه حرف آخر از شما عزیزان به صورت غیرمجاز مبالغی را دریافت کنند.
حتما قبل از تهیه محصولات و واریز مبلغ با ما از طریق شماره تلفن حرف آخر یا سایت مرکزی موسسه حرف آخر در ارتباط باشید تا شماره حساب کارت حرف آخر - شماره رسمی موسسه بنام "حرف آخر مهر" را خدمتتون تقدیم کنند تا در تله این افراد سودجو نیفتید. بخاطر بعضی مسائل قادر به درج شماره حساب حرف آخر نیستیم، ولی شماره حساب موسسه مربوط به بانک مسکن با چهار رقم آخر 1270 است که برای دریافت محصولات اورجینال به این شماره حساب واریز خواهند کرد.
بعد از تماس با مشاورین این سایت شماره کارتی جهت واریز به شما داده می‌شود، که معتبر و به نام خود موسسه حرف آخر مهر، است. برای تهیه محصولات ابتدا شما هزینه را به شماره کارت حرف آخر مهر، بنام انتشارات حرف آخر واریز می‌کنید. بعد از واریز با ارسال عکس فیش و مشخصات تان سفارش شما ثبت و برای ارسال هماهنگ می‌شود.
برای سهولت کار می‌توانید از طریق همین سایت به نشانی www.harfehakharpub.com اقدام کنید و پرداخت تا سریع و ایمن صورت پذیرد؛ میتوانید به صورت حضوری نیز تشریف آورده و از طریق دستگاه پوز (POS) موسسه اقدام نمایید.
قبل از مراجعه لطفا با یکی از شماره‌‌‌‌‌های مشاورین این سایت هماهنگ کنید، تا هنگام حضور در موسسه منابع به شما تحویل داده شود. شما عزیزان می‌توانید جهت دریافت شماره کارت حرف آخر با شماره تلفن واحد فروش، یا خدمات مشاوره و پشتیبانی موسسه حرف آخر 02191010336 تماس حاصل فرمایید و با ما در ارتباط باشید

-همچنین جهت دریافت تخفیفات این ماه، با این شماره تماس بگیرند 09120663015

ما را در شبکه‌‌‌‌های اجتماعی دنبال کنید

whatsupmailaparatlinkedininstagramtelegramtwiter
logo

- دفتر مرکزی ما:
تهران، میدان انقلاب، ضلع جنوب شرقی، ساختمان مترجمان، دفتر مرکزی موسسه حرف آخر: 02166096851
- شماره تلفن‌‌‌‌‌های تماس با بخش مشاوره و فروش:
09120663015 - 09399585899
آقای دکتر سامان یاری (مشاور ارشد تحصیلی)

گفتگو را شروع کنید
سلام! برای چت با حرف آخر بر روی هر کدام از اکانت‌‌‌‌های پشتیبانان ما که میخواهید کلیک کنید.