شماره کارت حرف آخر چیست؟ حساب اصلی و مطمئن موسسه ,

menuordersearch
harfehakharpub.com
پنج شنبه بیست و سوم بهمن ۹۹
(0)
(0)
شماره کارت حرف آخر چیست؟ حساب اصلی و مطمئن موسسه
  • شماره کارت حرف آخر | شماره واتساپ و دفتر مرکزی

یکی از سؤالاتی که ممکن است برای شما ایجاد می‌شود این است که شماره کارت حرف آخر چند است؟
بسیاری از دانش‌آموزان و داوطلبان به دنبال رقم کارت موسسه آموزشی و کنکوری حرف اخر هستند، شماره کارت حرف آخر برای تهیه، خرید سفارش محصولات و پک‌‌‌‌های ارسالی و منابع اورجینال است. این پکیج و بسته ها تمامی دروس را به صورت دقیق و اصولی آموزش می‌دهد. دانش‌آموز همه درس‌هایی مانند ریاضی، ادبیات و شیمی و... را مطالعه می‌کند. همچنین شما بصورت منظم و مرتب برنامه‌‌‌‌‌های مشخصی را دریافت می‌کند. همچنین برای دریافت پکیج هدیه رایگان حرف آخر، آپدیت جدید ۱۴۰۱ نیز میتوانید این صفحه اقدام فرمائید.


بعد از اطلاع از شماره حساب حرف آخر مهر با استفاده از شماره‌‌‌‌های این وبسایت رسمی. پک و منبعها را میتوانی با خیال راحت سفارش دهید. همانطور کهه میدانید محصولات این نهاد برتر بسیار خوب بوده، موثر در قبولی کنکوریها و همچنین دارای نظم برنامه ریزی پشتیبانی تحصیلی است. این پک‌‌‌‌های قدرتمند، تمامی دروس را به صورت هدفمند به طور کامل و 0 تا 100 تدریس می‌کند؛ پس کمک می‌کند که برای آزمون سراسری و امتحانات آماده شویم. این بسته مطالعاتی از کاربردی‌ترین مجموعه‌‌‌‌های موجود در کشور است. گرچه با تاکید باید گفت که اعتبار و حقیقت موسسه ان بسیار بالا است.

دانش آموزان عزیزی که قصد تهیه محصولات را دارند به این نکته بسیار توجه کنند که در فضای مجازی افراد سودجوی بسیاری در کمین هستند تا با ارائه شماره کارت‌‌‌‌‌های غیر معتبر به نام ما از شما عزیزان به صورت غیرمجاز مبالغی را دریافت کنند. حتما قبل از تهیه محصولات و واریز مبلغ با ما از طریق شماره تلفن یا همین سایت مرکزی معتبر در ارتباط باشید تا شماره حساب رسمی موسسه بنام "حرف آخر مهر" را خدمتتون تقدیم کنند تا در تله این افراد سودجو نیفتید!. گرچه بخاطر بعضی مسائل قادر به درج شماره کارت نیستیم، ولی شماره حساب موسسه مربوط به بانک مسکن با چهار رقم آخر 1270 است که برای دریافت محصول‌‌‌‌های اورجینال به آن واریز خواهند کرد.

  • نحوه استفاده از دی وی دی‌‌‌‌های - لایو، بورسیه موسسه حرف آخر

بعد از تماس با مشاورین این سایت شماره کارتی جهت واریز به شما داده می‌شود، که معتبر و به نام خود شرکت، است. برای تهیه محصولات ابتدا شما هزینه را به شماره کارت حرف آخر مهر، بنام انتشارات حرف آخر واریز می‌کنید. بعد از واریز با ارسال عکس فیش و مشخصات تان سفارش شما ثبت و برای ارسال هماهنگ می‌شود. برای سهولت کار می‌توانید از طریق همین سایت به نشانی www.harfehakharpub.com اقدام کنید و پرداخت تا سریع و ایمن صورت پذیرد؛ میتوانید به صورت حضوری نیز تشریف آورده و از طریق دستگاه پوز (POS) دفتر اقدام نمایید.


نحوه یافتن شماره ها بسیار راحت است. قبل از مراجعه لطفا با یکی از شماره‌‌‌‌‌های مشاورین این سایت هماهنگ کنید، تا هنگام حضور یا تحویل اکسپرس و ارسال پکیج‌‌‌ها منابع به شما تحویل داده شود. شما عزیزان می‌توانید جهت دریافت شماره کارتها با شماره تلفن واحد فروش، یا خدمات مشاوره و پشتیبانی موسسه حرف آخر 02166096851 تماس حاصل فرمایید و با ما در ارتباط باشید.

 

همچنین جهت دریافت تخفیفات این ماه، با این شماره تماس بگیرند 09120663015

ما را در شبکه‌‌‌‌های اجتماعی دنبال کنید

whatsupmailaparatlinkedininstagramtelegramtwiter
logo

- دفتر مرکزی ما:
تهران، میدان انقلاب، ضلع جنوب شرقی، ساختمان مترجمان، ارتباط با موسسه حرف آخر: 02166096851
- شماره تلفن‌‌‌‌‌های تماس با بخش مشاوره و خرید پکیج:
09120663015 - 09399585899
آقای دکتر سامان یاری (مشاور ارشد تحصیلی)