شماره کارت حرف آخر ,

menuordersearch
harfehakharpub.com
پنج شنبه بیست و سوم بهمن ۹۹
(0)
(0)
شماره کارت حرف آخر

دانش آموزان عزیزی که قصد تهیه محصولات را دارند به این نکته بسیار توجه کنند که در فضای مجازی افراد سودجوی بسیاری در کمین هستند تا با ارائه شماره کارت‌‌های غیر معتبر به نام موسسه حرف آخر از شما عزیزان به صورت غیرمجاز مبالغی را دریافت کنند.

حتما قبل از تهیه محصولات و واریز مبلغ با ما از طریق شماره تلفن حرف آخر یا سایت مرکزی موسسه حرف آخر در ارتباط باشید تا شماره کارت رسمی موسسه بنام "حرف آخر مهر" را خدمتتون تقدیم کنند تا در تله این افراد سودجو نیفتید. بخاطر بعضی مسائل قادر به درج شماره حساب نیستیم، ولی شماره حساب موسسه مربوط به بانک مسکن با چهار رقم آخر 1270 است که برای دریافت محصولات اورجینال به این شماره حساب واریز خواهند کرد.

بعد از تماس با مشاورین این سایت شماره کارتی جهت واریز به شما داده می‌شود، که معتبر و به نام خود موسسه حرف آخر مهر، است. برای تهیه محصولات ابتدا شما هزینه را به شماره کارت حرف آخر مهر، بنام انتشارات حرف آخر واریز می‌کنید. بعد از واریز با ارسال عکس فیش و مشخصات تان سفارش شما ثبت و برای ارسال هماهنگ می‌شود.

برای سهولت کار می‌توانید از طریق همین سایت به نشانی www.harfehakharpub.com اقدام کنید و پرداخت تا سریع و ایمن صورت پذیرد؛ میتوانید به صورت حضوری نیز تشریف آورده و از طریق دستگاه پوز (POS) موسسه اقدام نمایید.

قبل از مراجعه لطفا با یکی از شماره‌‌های مشاورین این سایت هماهنگ کنید، تا هنگام حضور در موسسه منابع به شما تحویل داده شود. شما عزیزان می‌توانید جهت دریافت شماره کارت موسسه حرف آخر با شماره تلفن واحد فروش، یا خدمات مشاوره و پشتیبانی موسسه حرف آخر 02191010336 و 09120663015 تماس حاصل فرمایید و با ما در ارتباط باشید

-همچنین جهت دریافت تخفیفات این ماه، به این لینک مراجعه فرمائید

ما را در شبکه‌‌های اجتماعی دنبال کنید

whatsupmailaparatlinkedininstagramtelegram
logo

- دفتر مرکزی ما:
تهران، میدان انقلاب، ضلع جنوب شرقی، ساختمان مترجمان، دفتر مرکزی موسسه حرف آخر: 02191010338
- شماره تلفن‌‌‌های تماس با بخش مشاوره و فروش:
09120663015- 09399585899
آقای دکتر سامان یاری (مشاور ارشد تحصیلی).