خدمات مشاوره، خدمات آموزشی حرف آخر ,

menuordersearch
harfehakharpub.com
(2)
(0)
خدمات مشاوره‌ی حرف آخر

ﺑﻪ ﻃﻮر جامع ﻣﺎﻫﯿﺖ اﻧﺴﺎن ﺑﻪ ﮔﻮﻧﻪ ای اﺳﺖ ﮐﻪ در ﺗﻤﺎم ﻣﺮاﺣﻞ زﻧﺪﮔﯽ اش از ﺟﻤﻠﻪ دوره ﻣﺪرﺳﻪ و تحصیلات و ﻋﻠﻢ و داﻧﺶ ﻧﯿﺎز ﺑﯿﺸﺘﺮی ﺑﻪ هدایت، ﻣﺸﺎوره و راﻫﻨﻤﺎﯾﯽ دارد. اﯾﻦ راﻫﻨﻤﺎﯾﯽ معمولا ﺑﺮای رﺳﯿﺪن ﺑﻪ شغل و آینده کاری است.

مشاوره بصورت کلی یعنی مشورت و دریافت کمک اطلاعاتی درباره موضوعی که بین کمک گیرنده و مشاور انجام می گیرد. مشاوره در موضوع و مسائل و زمینه های مختلف علمی و به جهت اهداف مختلف ممکن است انجام شود که در میان مردم، بیشتر جنبه کمک و حل مشکل آن (مشاوره کاربردی) مورد پسند است که هدف از آن بهبود وضعیت کیفیت بخشی و رفع نیاز شخص است. مشاوره شامل چند شاخه مانند، مشاوره خانواده، مشاوره شغلی، تحصیلی و.. است که می بایستی شخص مشاور دارای مهارت های لازمه باشد.
مسئله مشاوره تحصیلی همیشه برای دانش آموزان و داوطلبان امری بسیار مهم بوده و مبحث مشاوره همواره برای موسسه آموزشی و کنکوری حرف آخر بسیار مورد اهمیت بوده است و در اینجا هر مخاطبی می تواند و حق دارد راهنما و همراه متخصصی در اختیار داشته باشد تا در مواقع لازم نسبت به بالا بردن راندمان، ایجاد انگیزه پایدار و تمرکز،

برنامه ریزی مطالعه و مرور و تست و استفاده از منابع قوی و مفید به وی، مواردی را به وی مشورت و یاد دهد. در همین راستا موسسه حرف آخر تهران باتوجه به کسب مجوزها و گواهی های معتبر علمی و در راستای خدمت صادقانه اقدام به جذب مشاوران رتبه برتر نموده تا گروهی متخصص و دلسوز و متعهد در داشته باشد تا بتواند کل دانش آموزان کشور را پوشش خدمات ارزنده خود بدهد.

بررسی بیشتر:  خدمات مشاورین و سفارش از حرف آخر

.-ویژگی های مشاوره موسسه حرف آخر:

موسسه حرف آخر متفاوت ترین موسسه آموزشی در حوزه کنکور کارشناسی است که به تلاش استاد عبدالرضا منتظری و دوستانش در سال 1390 تاسیس شد. در حرف آخر مجموعه ای از مشاوران متخصص و صاحب نظر در زمینه های مختلف امور موسسه آموزشی حرف اخر دور هم گرد آمده و دپارتمان مشاوره را تشکیل دادند.

این موسسه می تواند خدمات مشاوره، کنکور، مطالعه، مشکلات یادگیری، و در بخش مشاوره فنی مشکلات فنی احتمالی محصولات تولید شده را حل کند و بر این اساس خدمات مشاوره موسسه حرف آخر (harfe akhar educational consulting services) می تواند در زمان شخص صرفه جویی کند و شخص را زودتر به نتیجه ی مطلوب حل مشکل برساند.

ارﺗﺒﺎط و روابط عمومی مشاوران حرف آخر با داﻧﺶ آﻣﻮزان و داوطلبان بسیار خوب و ﻧﺰدﯾﮏ اﺳﺖ و ما ﺳﻌﯽ ﮐﻨﯿﻢ ﺑﻪ مهارت ها و ﻓﻨﻮن ﻣﺸﺎوره ای بیشتری را ارائه دهیم. کسی ﮐﻪ ﺑﺎ ﻓﺮآﯾﻨﺪ ﻣﺸﺎوره آﺷﻨﺎﯾﯽ داﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﺪ قطعا داﻧﺶ آﻣﻮزان و مخاطبانش ﻫﻤﺪﻟﯽ ﺑﻬﺘﺮی اﯾﺠﺎد ﻣﯽ ﮐﻨﺪ
توضیحات استاد عبدالرضا منتظری از خدمات عالی آموزشی و تاثیر و ویژگی های بسیار حرفه ای و جدید پکیج های موسسه حرف آخر:

  • -خدمات مشاورین حرف اخر چیست؟

با توجه به این نیاز اصلی دانش آموزان، تیم انتشارات مجموعه علمی حرف آخر به همراه مشاوران موفقی که در سالیان اخیر نخبه و رتبه برتر آزمون های سراسری بوده اند و خود راه ترقی و پیشرفت را طی کرده اند، برای ارائه مشاوره و پشتیبانی تخصصی رایگان به شما عزیزان آماده می باشد.

خدمات مشاوره ای بی نظیر حرف اخر، برترین و پربازده ترین خدمات حوزه آموزشی می باشد که به دانش آموزان و داوطلبان کوشا ارائه می شود تا در مسیر رسیدن به اهداف و آینده تحصیلی خود همواره پشتیبان و راهنمایی دقیق در اختیار داشته باشند و با نظرات کارشناسی و پیشنهادات مفید این عزیزان را یاری نمایند.

ارتباط و تماس با مشاوران حرف آخر

-دیگران نیز پرسیده اند:

آیا حرف اخر علاوه بر محصول، مشاوره و برنامه ریزی هم دارد؟

آیا اگر فقط یک درس از منابع حرف آخر را تهیه کنیم، فقط راجع به آن درس مشاوره دریافت میکنم؟

بله، همزمان با هر بسته ای که شما سفارش می دهید، مشاوره و برنامه ریزی آن هم به صورت کامل و دقیق تحت نظارت دپارتمان تخصصی برنامه ریزی حرف آخر به شما ارائه میشود و هر هفته ای یکبار با شما تماس گرفته می شود و از طرق مجازی نیز با شما در ارتباط خواهیم بود.
ایفای نقش و وظایف مشاور تحصیلی به صورت دقیق و با مدیریت صحیح از موارد مهم مشاوران سایت مرکزی حرف آخر است.
در اینجا بخش های مهم خدمات مشاورین حرف آخر را مشاهده خواهید کرد:

  • برنامه ریزی برای ارائه خدمات متناسب با شرایط دانش آموز و داوطلب.
  • مشخص کردن اهداف تحصیلی به نسبت توانایی ها و عملکرد دانش آموز.
  • پاسخگویی درباره به سوالات مربوط به موسسه و اخبار بروز درسی و کنکوری.
  • سفارش سریع محصولات و پیگیری سفارشات
  • سوالات قبل از پکیج ها و راهنمایی برای انتخاب پکیج متناسب و مورد نیاز پایه شما.
  • حمایت و پشتیبانی تحصیلی از دانش آموز (توجه به وضعیت دانش آموز توسط مشاورین ما، بررسی وضعیت درسی، ارایه مشاوره برای درک اصول برنامه ریزی و نکته برداری و همچنین نحوه صحیح خواندن کتاب ها وپکیج های حرف آخر).
  • ترفندها و راهکارهای درست، سریع و سازنده و پشتیبانی رایگان برای دانش آموز.
  • دریافت مشاوره های انگیزشی به صورت کاملا رایگان و تشویق دانش آموز برای کسب موفقیت و نتیجه بهتر در آینده.
  • ارائه برنامه ریزی درسی (راهنمایی دانش آموزان برای برنامه ریزی صفر تا صد و شروع از پایه و حتی مشاوره دانش آموزان ضعیف و متوسط یا قوی، روش برنامه ریزی قطاری پکیج های موسسه حرف آخر، شروع برنامه 1000 ساعته (educational planification) و تمرکز بر برنامه ریزی و همچنین ارایه مشاوره 6040 برای کنکوری ها و سال دوازدهمی ها).

موارد بالا تنها بخشی از خدمات رایگان ما و از مزایای دریافت منابع موسسه حرف آخر است توسط مشاورین درجه یک و و نخبه پرور و نخبه ساز ما است. لازم به ذکر است دانش آموزین عزیزی که از موسسه حرف آخر پکیج تهیه کرده اند و یا قصد دارند تهیه کنند باید با برنامه ریزی استارت بزنند و از آنجایی که مشاورین خصوصی ما تا انتهای مسیر در کنار داوطلب خواهد بود، دانش آموز می تواند از طریق تماس با مشاورین ارشد این سایت بهترین مشاورهای تحصیلی را برای انتخاب کند.
.-تماس با مشاور ارشد حرف آخر، دکتر سامان یاری: 09120663015

اینجا نیز بخوانید: شماره تماس برترین مشاوران حرف آخر

whatsupmailtelegraminstagram
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

whatsupmailaparatlinkedininstagramtelegram
logo

دفتر مرکزی ما:
تهران، میدان انقلاب، ضلع جنوب شرقی، پلاک 17، ساختمان مترجمان، موسسه حرف آخر، آقای دکتر سامان یاری (مشاور ارشد تحصیلی).
تماس تلفنی با بخش مشاوره و فروش: 09120663015
تماس تلفنی با بخش مشاوره تخصصی: 09399585899
تلفن دفتر مرکزی: 02191010338