آشنایی با موسسه حرف آخر، ویژگی و خدمات ,

menuordersearch
harfehakharpub.com
(2)
(0)
آشنایی و ارتباط با موسسه

امروزه بیشترین اهمیت مراکز و موسسات آموزشی ارائه منابع آموزشی نوین و نحوه برنامه ریزی، نظارت، اجرا و مدیریت منابع علمی و کتب و پکیج های مورد نیاز بوده آموزشی است و این امر مهم نا بر این دارد تا در نهایت منتهی به تاثیر خاص بر روی سیستم آموزشی شود. همچنین این سیستم نیز برای افرادی که در بخش های مشاوره تحصیلی تخصصی دارند و مشغول به کار هستند مناسب می باشد. موسسات با ارائه منابع و خدمات آموزشی، علاوه بر تسلط بر مدیریت نیازهای آموزشی دانش آموزان و داوطلبان، خواهند توانست ضمن تغییر در سیستم آموزشی، آن را به شیوه ای موثر، ارتقا و بهبود بخشند.
حرف آخر به عنوان بزرگترین و قدرتمندترین موسسه کنکور فعالیت رسمی خود را از سال ۱۳۹۰ به صورت کاملا رسمی آغاز و در راستای ارائه انواع ویدئو و دی وی دی های آموزشی کنکور با سبکی متفاوت، مدرن و بروز و با هدف تقویت و آموزش حرفه ای دانش آموزان  فعالیت خود را شروع کرده است
استاد عبدالرضا منتظری، از اساتید مطرح کنکور از سال ۱۳۹۰ با هدف ارائه جدیدترین تکنولوژی های آموزشی دنیا به دانش آموزان کنکوری موسسه آموزشی حرف آخر مهر را تاسیس نمودند. 
حرف اخر در مدت زمان کمی بعد از آغاز فعالیت رسمی خود در حوزه آموزش کنکور تا به امروز توانسته به محبوبیت بسیار بزرگی دست پیدا کند زیرا در این بازه زمانی رضایت تمامی مشتریان و دانش آموزان خود را به صورت کامل برآورده و در کنکور به رتبه های برتر و عالی رساند و بهترین روش ها برای یادگیری را در اختیار دانش آموزان قرار می دهد تا در کنکور بهترین نتیجه و رتبه را کسب کنند.
وجه تمایز دی وی دی های حرف آخر با دیگر منابع آموزش کنکور در سبک خاص تدریس اساتید می باشد. در این سبک آموزش کنکور که برای اولین بار در ایران توسط موسسه حرف آخر اجراء شد، کلیه منابع کنکور به صورت شهودی سازی و در قالب تصویردیجیتالی و الگوسازی و تکنولوژی انیمیشن تدریس می شوند، بنابراین الگوهای خلق شده از سوی اساتید مطرح این موسسه یک روش جامع برای پاسخگویی به هزاران تست و سوال متفاوت بوده و با یادگیری این الگوها نیاز به نت برداری و تکرار روزمره فرمول و نکات و تکنیک های متعدد وجود نخواهد داشت.


خدمات موسسه حرف آخر برای سال 1400:

  • ارائه پکیج های آموزشی برای همه دروس مختلف تخصصی و عمومی نظام جدید
  • ارائه بسته های آموزشی ابتدایی، متوسطه اول (هفتم، هشتم و نهم) تا دوازدهم و کنکور
  • خدمات مشاوره حرفه ای توسط برترین مشاوران و رتبه برترهای کنکور
  • ارائه تخفیفات متنوع در ایام خاص
  • خدمات پشتیبانی و گارانتی کامل منابع و محصولات
  • ارائه پروژه 6040 و پروژه 0 تا 100

این بسته ها با توجه به بازه زمانی و شرایط دانش آموز و تعیین سطح از طریق مشاوران ما انتخاب خواهد شد و هر ساله بر اساس تغییرات کتب درسی آپدیت می شوند و بهترین روش و سبک را برای یادگیری را در اختیار دانش آموزان قرار می دهد تا دانش آموزان بهترین نتیجه و نمره را کسب کنند.

مشاهده لیست قیمت محصولات پروژه 6040 برای کنکور 1400

از دیگر خدمات منحصر به فرد و تاثیر گذار موسسه و سایت حرف آخر مشاوره رایگان با مشاوران متبحر و دلسوز و نخبه پرور و امکان تماس با رتبه برترهای رشته های مختلف انتشارات حرف آخر می باشد، از این رو شما دانش آموزان گرامی و مشتریان می توانید در هر روز هفته و حتی روزهای تعطیل با مشاوران صرفا فقط این سایت در تماس بوده و هر گونه ابهام، سوال، راهنمایی مطالعاتی، آموزش، برنامه ریزی درسی و راهنمایی، خرید محصول را دریافت کنید.
حرف آخر: ما با ارائه الگوهای درسی توانسته ایم یادگیری مطالب متنوع و گسترده درسی را تسهیل نموده و راه و روش یادگیری و به خاطر سپردن مباحث و متدهای حل مسائل محاسباتی را به دانش آموزان بیاموزیم. این موسسه در جهت مرتفع نمودن دغدغه های داوطلبان رشته های مختلف برآمده و توانسته با شیوه هایی نوین و مخصوص خود سیستم آموزشی کل کشور را متحول کند
لازم به ذکر است تمامی منابع موسسه حرف آخر شامل دی وی دی آموزشی به همراه کتاب میباشند. همراه منابع، کتاب برنامه ریزی و دی وی دی مشاوره نیز در اختیار شما قرار میگیرد.


"حرف آخر، برترین و بهترین موسسه آموزشی و کنکوری کل ایران"

 

اینجا بخوانید: ثبت نام و شرکت در طرح نخبگان موسسه حرف آخر

whatsupinstagramtelegram

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

whatsupmailaparatlinkedininstagramtelegram
logo

دفتر مرکزی ما:
تهران، میدان انقلاب، ضلع جنوب شرقی، پلاک 17، ساختمان مترجمان، موسسه حرف آخر، آقای دکتر سامان یاری (مشاور ارشد تحصیلی).
تماس تلفنی با بخش مشاوره و فروش: 09120663015
تماس تلفنی با بخش مشاوره تخصصی: 09399585899
تلفن دفتر مرکزی: 02191010338